top of page

Privātuma politika

Design & Decor, (turpmāk DD) ciena Jūsu privātumu un apņemas to sargāt atbilstoši valsts noteiktajiem regulējumiem, kas izskaidrots šajā privātuma politikā (turpmāk – Privātuma politika). Šīs Privātuma politikas mērķis ir sniegt Jums informāciju par to kādam nolūkam DD iegūst personas datus, par datu apjomiem un datu apstrādes termiņiem, par datu aizsardzību, kā arī informēt Jūs par Jūsu tiesībām un pienākumiem.

Šī Privātuma politika attiecas uz ikvienu fizisko personu, kuras personas datus apstrādā DD un tā ir attiecināma uz personas datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā Jūs vai jebkura cita fiziskā persona esat snieguši personas datus.

Design & Decor, (turpmāk DD) identitāte un kontaktinformācija: "Design & Decor" SIA, Reģ.Nr. 40203271442 elektroniskā pasta adrese saziņai: designdecorlv@gmail.com

Kādu informāciju mēs iegūstam?
Design & Decor, (turpmāk DD) lūdz no Jums tikai to informāciju, kas ir pamatoti nepieciešama, lai varētu sniegt Jums pakalpojumus un sagādāt izcilu lietotāja pieredzi.

Tāpat arī Jūs sniedzat informāciju, ja aizpildi mūsu mājaslapā vai sociālajos medijos redzamās vai trešo pušu nodrošinātās aptaujas anketas, reģistrācijas formas, veidlapas, sazinies ar mums e-pastā, sociālajos tīkos, vai izmanto kontaktpersonu veidlapas, atbildot uz aptaujām, sniedz atsauksmes rakstiski vai video formātā, izmanto bezmaksas produktus vai piedalies mūsu organizētajās apmācībās. 

Trešās puses arī var automātiski ievākt Jūsu datus. Dažus no mūsu t.sk. mājaslapā iestrādātajiem rīkiem nodrošina trešās puses. Piemēram, e-pastu mārketinga rīki, lai vari saņemt mūsu jaunumus, vai sociālo tīklu pakalpojumi. Ņem vērā, ka arī šie uzņēmumi var izmantot cookies tehnoloģijas, lai par Jums ievāktu datus gan no viņu vietnēm, gan no Interneta. To, kā trešās puses ievāc un izmanto Jūsu datus, nosaka viņu privātuma politikas, kas ir norādītas viņu mājaslapās. Mēs bez Jūsu atļaujas nenododam Jūsu datus šiem pakalpojumu sniedzējiem. 

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?
Mēs apkopojam un izmantojam iepriekš minētos datus, lai nodrošinātu efektīvu, un īpaši Jums piemērotu mūsu lapas, sniegtās informācijas un pakalpojumu lietošanas pieredzi. 

Mēs varam izmantot Jūsu datus, lai:

 • Mēs Jums nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu.

 • Informētu Jūs par izmaiņām mūsu mājaslapā, ieskaitot šo privātuma politiku, un mūsu sociālo mediju lietošanas vietnēs.

 • Izpildītu savas saistības un pamatotu mūsu tiesības, kas balstītas uz vienošanos starp Jums un mums (piemēram, aizsargātu ar autortiesībām to pakalpojumu saturu, uz ko tas attiecas).

 • Lai sazinātos ar Jums saistībā ar Jums izvēlēto pakalpojumu, tostarp ar e-pastu, paziņojumiem, telefoniski, īsziņām vai citām ziņām.

 • Lai apstrādātu maksājumu par mūsu pakalpojumiem, lai sagatavotu rēķinus, kā arī izpildītu jebkuru līgumu starp Jums un mums, nodrošinot Jums apkalpošanu.

 • Citam iemeslam, kam Jūs piekrītat vai kas ir atļauts/tiek prasīts ar likumu.

 • Sniegtu Jums efektīvu klientu atbalstu. Ja izvēlies sazināties ar mums pa e-pastu, mēs varam saglabāt Jūsu e-pasta ziņojumu saturu kopā ar e-pasta adresi un mūsu atbildēm.

 

Mēs varam izmantot Jūsu personiskos datus tiešā mārketinga nolūkos, lai:

 • Nodrošinātu Jums papildus informāciju par aktuālajām tēmām, un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem, sūtot tiešā mārketinga e-pastus un jaunumus.

 • Veidotu un virzītu reklāmas dažādos, Jums izmantotos sociālajos medijos vai mājas lapās.    

 • Izveidotu, uzlabotu un virzītu mūsu mārketinga ziņojumus ar sociālo mediju nodrošinātiem reklāmas rīkiem (piemēram, Facebook Lookalike auditorijas veidošana).

 • Jūs jebkurā laikā varat atteikties no Design & Decor jaunumu saņemšanas un tiešā mārketinga e-pastiem. Katrā sūtītajā e-pasta ziņā ir ietverta saite “Atteikties no jaunumiem”, “Atrakstīties” vai “Unsubscribe”. Ja Jums neizdodas atteikties no jaunumiem un tiešā mārketinga e-pastiem, tad nosūtāt, lūdzu, e-pastu uz adresi designdecorlv@gmail.com.

 • Mēs varam nodot Jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, Jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?
Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, un tikai pilnvarotām personām, piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējam. 
Mēs apņemamies saglabāt Jūsu e-pasta adreses konfidencialitāti. Mēs nepārdodam un neatklājam trešajām pusēm Jūsu e-pasta adresi. E-pasts netiek atpazīts kā drošs saziņas līdzeklis, tāpēc atbildība par saturu, ar ko dalies e-pastā, ir tikai Jūsu. Nekad nesūti pa e-pastu savu kredītkartes informāciju un citu konfidenciālu informāciju.
 
Cik ilgi mēs glabājam personas datus?
Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās mājaslapas saglabā Jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājaslapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs spētu pārvietoties mājaslapā un lietot tās funkcijas.

 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājaslapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.

 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, Jūs interesēs visvairāk.

 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājaslapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube  uc. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Jūsu darbībām citās mājaslapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājaslapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?
Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, Jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.


Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem
Ja Jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), Jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo Jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.  

 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.

 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu Jums pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.

 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja Jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.

 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.

 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

 • Jūs jebkurā laikā varat atteikties no Design & Decor jaunumu saņemšanas un tiešā mārketinga e-pastiem. Katrā sūtītajā e-pasta ziņā ir ietverta saite “Atteikties no jaunumiem”, “Atrakstīties” vai “Unsubscribe”. Ja Jums neizdodas atteikties no jaunumiem un tiešā mārketinga e-pastiem, tad nosūtāt, lūdzu, e-pastu uz adresi designdecorlv@gmail.com


Privātuma politikas izmaiņas
Mūsu pienākums ir publicēt jebkādas izmaiņas mūsu privātuma politikā šajā lapā. Ja mēs mainīsim to, kā mēs apstrādājam lietotāju personīgo informāciju, mēs Jums par to paziņosim caur e-pastu uz Jums norādīto e-pasta adresi un publicēsim informāciju tīmekļa vietnē. Datums, kurā privātuma politika tika pēdējo reizi pārskatīta, ir norādīts lapas sākumā. Jūs esat atbildīgs par to, lai nodrošinātu, ka mūsu rīcībā ir aktuāla, aktīva un piegādājama e-pasta adrese (ja mūsu e-pasts Jums nesasniedz Jūsu spam filtru vai citu Jūsu e-pasta servera iestatījumu vai darbības dēļ, tad tā nav mūsu atbildība, bet ir jārisina Jums). Tā ir Jūsu atbildība, lai periodiski apmeklētu mūsu mājas lapā publicēto privātuma politiku, lai pārbaudītu jebkādas izmaiņas.
 
Savus jautājumus par Jūsu personas datu apstrādi, sūti mums uz designdecorlv@gmail.com

Informācija šajā dokumentā pārskatīta un aktualizēta: 28.07.2022.
 

bottom of page