top of page

TAVA "DESIGN & DECOR" INTERJERA DIZAINA KONSULTĀCIJA

Vēlies iekārtot savu mājvietu vai telpas interjeru, bet nezini ar ko sākt? Ļauj man Tev palīdzēt!

_edited.jpg
23-42.png

VAI TU ZINĀJI NOSLĒPUMU PAR INTERJERA DIZAINU?

Vai Tu zināji, ka interjera dizains var pacelt Tavu pašapziņu un uzlabot dzīves kvalitāti?

Tu noteikti jautāsi - kā to vispār var izmērīt? Un es Tev varu apgalvot, ka izmērīt var!

Vai esi kādreiz palicis skaistā pieczvaigžņu viesnīcā ar perfektu interjeru? Un pēc tam izjutis pavisam citas sajūtas, atgriežoties savā ierastajā vidē?
Ja atbilde ir Jā, tad saproti par ko es runāju. Bet ja neesi, tad noteikti kāda tikšanās, vakariņas restorānā vai ciemošanās ir radījusi līdzīgas sajūtas. Šis ir ātrākais veids, kā izmērīt savas sajūtas par vidi sev apkārt. Šis stāsts ir mana personīgā pieredze.


Vienā brīdī es sajutu šīs atšķirības, un tas mani mudināja pilnveidot un pietuvināt mājvietas interjeru savam dzīves līmenim, mērķiem un ambīcijām.


Šobrīd varu teikt, ka labi izplānots interjera dizains ir vērtība. Pati savām acīm redzu, kā telpa spēj mūs ietekmēt ikdienā.

 

Vai nav maģiski? Ir!

 

ŠĪS KONSULTĀCIJAS LAIKĀ PĀRRUNĀSIM TAVAS VĒLMES
UN SAŅEMSI PADOMUS PAR: 

KLIENTU ATSAUKSMES

Atsauksme 1.JPG
Atsauksme 2.JPG
Atsauksme 3.JPG

PAR DESIGN & DECOR

Design & Decor uzņēmums ir radīts ar mērķi palīdzēt cilvēkiem celt savu dzīves kvalitāti caur interjera dizaina pilnveidi.

Mēs tica ilgmūžīgam interjera dizainam, kas tiek veidots ne tikai pielietojot interjera dizainera talantu, bet izveidojot ciešu sadarbību ar klientu.
Mūsu vīzija ir piedāvāt ilgmūžīgu dizainu.

Mūsu misija ir pozitīvi ietekmēt mūsu klientu ikdienu. Dizains tiek radīts, lai iedvesmotu sirdis un prātus.

Mūsu vērtības ir uzticamība, godīgums, privātums un izcilība.

Iedvesmojoties no pasaules vadošajām tendencēm, Design & Decor atrodas Latvijas galvaspilsētā, Rīgā.

Uzņēmums ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs.
LTRK_biedrs 2022_n1_LV.png

DIZAINA KONSULTĀCIJA

Kāpēc pārmaksāt? Interjera dizaina konsultācija palīdzēs uzlikt pareizus uzsvarus un sakārtos tavu stratēģiju, lai Tu varētu veiksmīgi un pārdomāti plānot savas sapņu telpas.

 

KONSULTĀCIJAS ILGUMS - 90 MINŪTES

ATTĀLINĀTI ZOOM

ATKĀRTOTA KONSULTĀCIJA PĒC 2 - 3 NEDĒĻĀM, LAI ATBILDĒTU UZ RADUŠOS PAPILDUS JAUTĀJUMIEM

 (40 -  60 MIN)

BONUSI

Pēc konsultācijas Tu saņemsi digitālu PDF DOKUMENTU 

ar pārrunāto informāciju un ieteikumiem, kas kalpos kā informācijas avots turpmākiem lēmumiem.

Konsultācijas cena:
€ 170,- 

Kopējā vērtība: Konsultācija palīdzēs Tev ietaupīt naudu, izvairoties no dārgām kļūdām, maksimāli izmantot telpu, iegūt ieteikumus un kontaktus mēbeļu un apdares materiālu iegādē, gūt ieteikumus interjera dizaina budžeta pārvaldē kā arī palielināt sava īpašuma tālākpārdošanas vērtību.

14 dienas naudas atmaksas garantija

* Naudas atmaksas garantija ir spēkā, ja Jūsu adresētie jautājumi interjera dizainerim konsultācijas laikā netiek atbildēti.

AIZPILDI KONTAKTUS, SAŅEM RĒĶINU UN PĒC APMAKSAS MĒS SAZINAMIES, LAI ATRASTU PIEMĒROTĀKO LAIKU TAVAI KONSULTĀCIJAI!

Paldies par Tavu pieteikumu, priecājamies par iespēju strādāt ar Tevi un Tavas telpas interjeru!

Aizpildot šo pieteikuma formu Tu piekrīti mūsu Privātuma politikai.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Kā notiek konsultācija?
Design & Decor  konsultācija notiek Zoom videozvanā. Pirms plānotās konsultācijas e-pastā saņemsi saiti, lai pievienotos videozvanam, kurā Tevi sagaidīs dizainers. No turienes varēsi parādīt savu telpu (izmantojot tālummaiņas ekrāna kopīgošanu vai video), uzdot jautājumus un saņemt atsauksmes/padomus. Nav noteiktas struktūras, kā izmantot savu laiku; konsultācija ir paredzēta sadarbībai un pielāgota Tavām vajadzībām un gaumei.

2. Kā es varu sagatavoties savai konsultācijai?
Sagatavošanās var būt tik minimāla vai rūpīga, cik Tu uzskati par nepieciešamu, lai sasniegtu savus konsultācijas mērķus. Parasti mēs iesakām izveidot vienkāršu dokumentu vai prezentāciju, kurā ir iekļauti tās vietas fotoattēli, kurai Tev nepieciešama palīdzība, un jautājumi, uz kuriem vēlies saņemt atbildes. Daži klienti iekļauj arī iedvesmas attēlus, apsvērtās mēbeles/dekorus vai stāvu plānus/zīmējumus utt. Noteikti varat veikt telpas uzmērīšanu un atzīmēt izmērus uz papīra lapas, izveidot telpas kontūru, lai šo informāciju par telpu un tās izmēriem būtu vieglāk nodot konsultācijas laikā.


3. Kā parādīt savu telpu?
Konsultācija notiek, izmantojot Zoom videozvanu, lai Tu varētu parādīt savu vietu reāllaikā, izmantojot kameru, no ierīces, ar kuru veicat zvanu. Kā arī, ir vieglāk un efektīvāk apkopot savas vietas fotoattēlus dokumentā, ko var augšupielādēt savā informācijas panelī, lai pārskatītu konsultācijas laikā.

4. Cik daudz es varu paveikt konsultācijas laikā?
Mūsu klienti parasti ir patīkami pārsteigti, ka konsultācijas laikā var saņemt atbildes uz visiem saviem jautājumiem un no tās doties prom, jūtoties priecīgi, pārliecināti par turpmākajiem soļiem un pilni ar jaunām idejām savai telpai. Design & Decor dizainerei ir liela pieredze un viņa var ļoti ātri iejusties Tavā telpā un redzēt risināmās problēmas, kas dabiski ļaus dot efektīvus padomus. Labs ieteikums ir vispirms apspriest 2–3 galvenās problēmas un pēc tam apspriest mazākus jautājumus par Tavu telpu.

5. Kā piedalīties?
Nosūti savu kontaktinformāciju, izmantojot pieteikuma veidlapu, un Tu saņemsi priekšapmaksas rēķinu. Pēc apmaksas veikšanas uzņēmums Design & Decor sazināsies ar Tevi, lai sniegtu sīkāku informāciju un nosūtīs kalendāru ar pieejamajiem rezervēšanas laikiem. Izvēlei pieejami ir dažādi laiki, arī vakara laiki un iespējas nedēļas nogalēs. Ja atrodies citā laika joslā, kalendāra laika intervāli attieksies uz Tavu konkrēto laika joslu. 

Lejupielādējiet Zoom bez maksas savā ierīcē ar kuru plānojat piedalīties zvanā. Pēc konkrētā laika rezervēšanas Tu saņemsi e-pastu ar saiti un informāciju par pievienošanos.

Pievienojieties videozvanam un izbaudiet konsultāciju kopā ar dizaineru, lai iegūtu vislabākos rezultātus savai interjera telpai.
bottom of page